Súťažte s Lulubee a uľahčite si život vďaka Leander Matty

Keď do vášho života pribudne malý človiečik, všetko sa zrazu zmení. Domácnosť s malým dieťaťom už nikdy nebude taká ako predtým. Rodičia sa potešia každému pomocníkovi, ktorý im môže uľahčiť ich nový, o čosi hektickejší život. A preto vám prinášame možnosť získať skvelú prebaľovaciu podložku.

Lulubee je predajňa a internetový obchod, ktorý kladie dôraz na materstvo ako unikátny zážitok. Samotný projekt vznikol z iniciatívy dvoch moderných mám, ktoré veľmi dobre vedia, aké dokáže byť materstvo niekedy hektické. Aj z tohto dôvodu umožnili našim čitateľom súťažiť o krásnu červenú podložku na prebaľovanie Leander Matty, ktorá vám určite uľahčí život s vaším bábätkom. Vedeli ste, že novorodencovi by sa mala plienka meniť 6 až 10-krát počas dňa? Je dôležité mať kvalitnú prebaľovaciu podložku, ktorá zaistí, aby sa vaše dieťatko cítilo počas prebaľovania pohodlne. Praktickosť tejto podložky spočíva v tom, že je protišmyková, vodotesná, takže z nej neunikne žiadna tekutina a takisto jej údržba je veľmi jednoduchá, nakoľko ju môžete utrieť len handričkou a mydlovou vodou. Všetky podrobnosti o súťaži nájdete na našom Facebooku.

Leander Matty v predajni Lulubee
Vyhrajte podložku Leander Matty vďaka predajni Lulubee.

Lulubee nerobí kompromisy medzi štýlom a funkčnosťou

Predajňa Lulubee sa nachádza v bratislavskom Riverparku, kde na vás čaká vždy usmiaty a dobre naladený personál. Pokiaľ však nemáte cestu okolo, určite sa zastavte aspoň na ich internetovom obchode, kde nájdete špičkový tovar zo Švédska, USA, Holandska či Dánska, ktorý je ako stvorený na to, aby vám uľahčoval a spríjemňoval chvíle s vašou malou včeličkou. Ich kvalitné kočíky, autosedačky či hračky a doplnky do detskej izby či kuchyne vám ukážu, že nemusíte povoľovať zo svojich požiadaviek a štandardov. Vo svete Lulubee je dokonalý dizajn prepletený s praktickými nápadmi. Presvedčte sa vďaka nim, že aj kočík môže byť umeleckým dielom a že každá mama si môže zachovať svoj vlastný štýl.

Predajňa Lulubee sa nachádza v bratislavskom Riverparku.

Dobrá značka znamená špičkovú kvalitu

Pokiaľ hľadáte naozaj kvalitné výrobky pre svoje dieťatko, v Lulubee si isto vyberiete. V ich ponuke sa nachádzajú svetoznáme značky, ktoré ponúkajú dizajnové výrobky pre krajšie materstvo. Všetko, čo nájdete v ich sortimente, prešlo testami v domácnosti samotných zakladateliek Lulubee, takže svojim produktom vždy 100%-ne dôverujú. Aké stále značky nájdete v ich sortimente?

Bugaboo

Už viac ako 15 rokov inšpiruje Bugaboo tisíce rodičov, aby išli von a preskúmali svet so svojimi ratolesťami. Ako Bugaboo neustále rastie, aj celý tím sa usiluje aj naďalej inšpirovať ľudí inovatívnymi a nadčasovými produktmi, ktoré uľahčujú presuny z miesta na miesto. Nič nepovzbudí viac ako zablatený Bugaboo kočík s príbehom na nezaplatenie. Práve ich kvalitné kočíky do každého terénu nájdete v predajni Lulubee.

Detské kočíky
Lulubee ponúka detské kočíky skvelej kvality od svetoznámych výrobcov.

Stokke

Stokke, ako ho poznáme dnes, poskytuje celosvetovú distribúciu detského nábytku a kočíkov. Ich ponuka zahŕňa detské kočíky, sedačky, nosiče a rôzne iné produkty zo sekcie pre deti. Výrobu prvého detského kočíka spustila spoločnosť v roku 2003 – inovatívny model Stokke Xplory, ktorý priniesol koncept vyššieho sedenia dieťatka, ktoré má bližšie k rodičom. Dnes sa Stokke sústreďuje výlučne na výrobu prémiových detských produktov, v ktorých kombinuje inovatívny dizajn a udržateľný spôsob výroby spolu s dlhoročnou tradíciou garantujúcou vysokú kvalitu.

Stokke kočík v Lulubee
Všetky kvalitné kočíky svetových značiek nájdete v Lulubee na jednom mieste.

Joolz

Joolz sa riadi jednoduchou filozofiou – základom dobrého rodičovstva je byť šťastným. Produkty Joolz vyzdvihujú a oslavujú dobré veci vo všednom živote. Hlavná misia značky Joolz je pomôcť uľahčiť všetko, čo prichádza s úlohou rodiča. Celý tento koncept nazývajú „Pozitívny dizajn“.

Cybex

Cybex ponúka sedačky do auta, klokanky pre nosenie vašich najmenších, ako aj kočíky, ktoré sú nielen bezpečné pre vaše dieťa, ale aj dokonale prispôsobené mestskému životnému štýlu. Spoločnosť Cybex sa nikdy nebála zmien a aj vďaka tomu sa stala lídrom v detskej bezpečnosti a udávateľom životného štýlu.

Leander

Stať sa rodičom je veľmi špeciálna udalosť. Prineste do svojej domácnosti kus nábytku, ktorý sa stane súčasťou týchto jedinečných momentov. Spoločnosť Leander sa už od svojho založenia v roku 1998 riadi heslom „Kvalita je v najmenších detailoch“. Za každým kusom nábytku leží dobre premyslená vízia a kvalitná remeselná práca. Keď investujete do Leander produktu, môžete si byť istí, že budete vlastniť kus, ktorý môže byť predaný z generácie na generáciu.

Detská postieľka Leander
Detskú izbu pre vaše bábätko podľa vašich snov máte na dosah.

Done by Deer

Done by Deer je dánska spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2014. Počas svojho zatiaľ krátkeho, no veľmi efektívneho pôsobenia, navrhla moderné produkty pre rodiny s deťmi a batoľatami. Done by Deer sa zameriava na dizajn, inovácie a odvážne používanie súčasných farieb, ktoré robia každú vec skvelou. Kombinujú moderný škandinávsky dizajn s funkciami, ktoré sú pre deti zábavné a hravé.

Done by Deer hračky
Hračky Done by Deer zaujmú každého malého človiečika.
  • Komentáre
  • Podobné články
0
Inšpirácia Novinky Zaujímavosti

Škola, z ktorej sa deťom nechce vracať domov

0
Novinky PR články

7 značiek, ktoré by mala poznať každá štýlová mama

0
Kalendár mien

Kristián, vyberáme meno pre dieťatko

Navigácia

Magazíny