Čím sa riadiť pri výbere detského domčeka?

Teplé jarné dni už klopú na dvere a detičky to pomaly ale isto láka na záhradu. Rozmýšľate, ako im spestriť jarné hry? Poobzerajte sa po kvalitnom detskom domčeku, v ktorom si vaši huncúti užijú kopec zábavy a už nikdy sa nebudú nudiť. Prinášame vám pár tipov, vďaka ktorým bude výber domčeka oveľa jednoduchší.

Kupujete detský domček? Ešte pred tým, ako sa stopercentne rozhodnete, by ste si mali ujasniť niekoľko vecí. Záhradný domček pre deti je hračka, ktorá tu bude s vašimi deťmi viac ako len jednu sezónu. Doprajte preto deťom to najlepšie a vyberajte poctivo, my vám pomôžeme.

Čo si všímať

Máte veľkú záhradu? Chcete počas zimy domček presťahovať do detskej izbičky? Stačí vám domček pre jedno dieťa alebo sa v ňom bude hrať viac drobčekov? Keď ste si už odpovedali na tieto základné otázky, prichádza na rad niekoľko ďalších vecí, ktoré by ste nemali zanedbať. Veď všetci rodičia chcú pre svoje dieťatko len tie najlepšie hračky.

Domček pre deti
Vybrať domček pre deti môže byť poriadna výzva.

Kvalitný materiál

Nie je plast ako plast a pri výbere detských hračiek to platí dvojnásobne. Kvalitné plastové domčeky pre deti sú vyrábané z certifikovaných materiálov a čo je najdôležitejšie, majú UV filter. Ten chráni farby na domčeku pred vyblednutím od slnka, ale aj pred dažďom. Dôležité je tiež spracovanie materiálu – dbajte na to, aby boli hrany domčeka oblé. Vďaka tomu budete vedieť, že deti sú v bezpečí aj keď ich nemáte neustále na očiach.

Hravé doplnky

Súčasný trh ponúka toľko domčekov, že sa vám z toho možno zatočí hlava. Mnohé domčeky prichádzajú so šmykľavkami, piknikovými stolíkmi, kuchynkou či hojdačkou. Existujú dokonca aj poschodové záhradné domčeky alebo domčeky s plotom a kvetináčmi. Vy však svoje dieťatko poznáte najlepšie, a preto viete, ktorý doplnok k domčeku ho bude najviac baviť.

Kvalita detského domčeka
V domčeku deti strávia veľa času, preto dbajte na kvalitu.

Zaváži aj cena

To, čo rodičov zaujíma najviac, je cena. Je len na vás, koľko sa rozhodnete do detského domčeka investovať. Určite sa však oplatí zaplatiť trochu viac, pretože domček pre deti je hračka, v ktorej sa deti budú hrať niekoľko sezón. V detskom domčeku vaše ratolesti strávia veľa času od jari až do jesene a potom opäť o rok, takže priplatiť si za kvalitu sa určite oplatí.

Výhody detského domčeka

  • Je to multifunkčná hračka, v ktorej sa deti zabavia na dlhý čas.
  • Poskytuje veľa priestoru na rozvoj detskej fantázie.
  • Pomáha budovať a utužovať sociálne väzby medzi deťmi.
  • Domček deti ochráni pred dažďom.

    Výber detského domčeka
    Výberu detského domčeka by ste mali venovať dostatok času.

Záhradný domček deťom ponúka ich vlastný priestor na hry s kamarátmi. Vo vlastnom malom domčeku sa deti cítia dôležito a učia sa zodpovednosti a spoľahlivosti. Do domčeka si navyše môžu priniesť svoje obľúbené hračky. Kúpou kvalitného detského domčeka nič nestratíte, ale veľa získate vy aj vaše dieťatko. Navyše môžete nakupovať aj online a ušetríte tak kopec času.

  • Komentáre

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz
  • Podobné články
0
PR články

Jarné hry ako stvorené pre detské šmykľavky

0
Inšpirácia Novinky

Povinná letná výbava pre štýlové mamičky

0
Inšpirácia Novinky Zaujímavosti

5 tipov pre dokonalú detskú izbu

Navigácia

Magazíny