Oslávte Valentína ako rodina

Valentín je oslava lásky. Nemusí to byť nutne len tá partnerská. Láska k deťom je omnoho silnejšia, rovnako ako láska našich detí. Je čistá, pevná a bezhraničná. Tak prečo ju neosláviť spoločne v kruhu rodiny? Poradíme vám, ako na to.

Možno sa teraz vrháte do príprav, pátrania po najlepšom rodinnom výlete a chcete deti prekvapiť dňom nabitým zážitkami. Stop. Oslavujete vašu lásku, tento deň by ste preto mali tráviť spoločne už od začiatku jeho plánovania. Nechajte deti zapojiť sa, a nielen to, prenechajte im vedenie, možno nebudú chcieť stráviť Valentín v skákacom hrade v obchodnom centre, možno ani v zoologickej záhrade či lunaparku. Možno budú chcieť pritúliť sa k vám a vychutnávať si vašu prítomnosť. Doprajte deťom to, čo potrebujú, strávte čas tak, aby naplno pocítili vašu lásku. Vypnite mobil, tablet, notebook. Valentín je o vás a vašich najbližších.

Dieťa a rodič držia v rukách srdce
Oslavujete vašu lásku, tento deň by ste mali tráviť spoločne.

Honba za pokladom! Manuál pre nezabudnuteľný Valentín s deťmi

Ak sa predsa len nebudete vedieť rozhodnúť, ako si užiť sviatok lásky, môžete využiť nás tip na bláznivé dobrodružstvo – honba za pokladom. Na začiatok budete potrebovať mapu. Stačí vám väčší kus papiera, kde zábavnou formou načrtnete denný plán. To znamená, akým aktivitám sa chcete počas Valentína venovať. Nezabudnite na drobné prekvapenia a darčeky!

Na konci mapy je veľké záhadné X – poklad. Čo môže byť lepším vyvrcholením valentínskeho dňa ako spoločná večera alebo piknik, ktorý bude odmenou za celodenné prípravy? Či už jedla, darčekov alebo dekorácií.

Viac o tom, ako postupovať v prípravách na valentínske rodinné rande, ako odštartovať valentínske ráno a aké darčeky potešia každú detskú dušu, nájdete v blogu tu. Pekný Valentín!

  • Komentáre

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz
  • Podobné články
0
Novinky Zdravie

Viete odlíšiť baby blues od popôrodnej depresie?

0
Novinky Varíme deťom

Upečte si s nami dobroty z jabĺk a orechov

0
Zdravie

Čaj pre zdravie celej rodiny

Navigácia

Magazíny